Provozní elektrikář ČOV Kroměřížsko Zdounky

Aktualizováno:

3. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Zdounky

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• SO vzdělání technického směru (elektro) - vyučen
• praxe 3 roky na obdobné pozici
• osvědčení z odborné způsobilosti k výkonu činností v elektrotechnice dle nařízení vlády 194/2022 Sb. - podmínkou
• uživatelská znalost práce na PC (Windows, MS Office)
• řidičský průkaz sk B (aktivně)
• aktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost

Náplň práce

Ředitel společnosti Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. vyhlašuje
výběrové řízení na pozici

Provozní elektrikář ČOV Kroměřížsko

Více informací o společnosti naleznete na www.vak-km.cz.

Náplň práce:
• údržba elektrického zařízení na ČOV
• zajištění plynulého a bezporuchového chodu elektrického zařízení na ČOV Kroměřížsko
• údržba areálů a venkovních ploch
• po zapracování zařazení do poruchové služby

Nabízíme

• zaměstnání ve stabilní společnosti
• pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování s možností prodloužení na neurčitou v jednosměnném provozu
• 25 dnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, možnost rekreace ve firemních chatách, příspěvek na dětskou rekreaci a ještě další zaměstnanecké benefity podle kolektivní smlouvy (závodní stravování za dotovanou cenu, volnočasové poukázky Flexipass)
• pravidelné profesní vzdělávání

Mzdové ohodnocení odpovídající dosavadní praxi a zkušenostem, nástupní mzda 197,70 Kč včetně prémií (měsíční mzda od 32 000 Kč), mimořádné odměny.

Místo práce: Zdounky (Kroměřížsko)

Termín nástupu: 2. 1. 2025 nebo dle dohody

Přihlásit se a bližší informace můžete získat osobně v sídle společnosti Kojetínská 3666/64, Kroměříž,
Naděžda Skotková, personalista, tel. 573 517 458 nebo elektronicky: personalista@vak-km.cz přihlášky se strukturovaným životopisem (včetně fotografie) s názvem pozice, o kterou se ucházíte a kopií dokladu dosaženého vzdělání. Termín doručení přihlášek do: 30.9.2024

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391