Operátor /ka výrobních linek a technické údržby a seřizování Soběslav

Aktualizováno:

3. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Soběslav

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Seřizovač Tábor, Údržbář Tábor

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• min. SOU - vzdělání v technickém oboru
• zkušenosti z pozice seřizovač / údržbář výhodou
• pečlivost, technické schopnosti, samostatnost, dodržování správné hygienické praxe
• fyzická zdatnost
• manuální zručnost, zodpovědnost a pracovitost
• potravinářský průkaz (možno zajistit návazně)

Náplň práce

GOLDIM spol. s r.o.

Jsme česká potravinářská společnost působící 32 let v oblasti vývoje a výroby speciálních potravin, se 2 výrobními závody v Jižních Čechách.

Hledáme do svého týmu spolehlivého pracovníka / pracovnici na pozici Operátor / operátorka výrobních linek a technické údržby a seřizování.

Více informací o společnosti naleznete na www.goldim.cz

Náplň práce:
• seřizování výrobních a balících linek v potravinářském závodě
• provozní opravy a pravidelná údržba výrobních strojů a zařízení
• provádění výrobních a technologických operací na základě výrobního plánu
• evidence plánované údržby

Nabízíme

• zázemí stabilní společnosti zaměřené na vývoj a výrobu speciálních potravin
• výborné finanční ohodnocení + osobní ohodnocení
• malý přátelský kolektiv
• stravenkový paušál
• měsíční prémie
• vzdělávací kurzy a školení
• možnost podílet se na zajímavých projektech i zahraničních
• nákup výrobků za zaměstnanecké ceny

Místo práce: Soběslav

Termín nástupu: dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: poskocilova@goldim.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 604 288 689 - Ing. Hana Poskočilová.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391