Řidič/ka traktoru - obsluha zemědělské techniky v rostlinné výrobě Vedrovice

Aktualizováno:

3. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Vedrovice

Nabízený plat:

200 Kč

Značka:

29945880741

Firma:

AGROS servis s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Náplň práce

Pracuje se s traktory Fendt.
Požadavky:
- řidičský průkaz skupiny B, T
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, aktivní přístup
- praxe výhodou, vhodné i pro absolventy škol se zemědělským zaměřením
Zaměstnanecké výhody:
- odpovídající mzdové ohodnocení, bonusy/prémie, služební telefon
Informace:
- mailem
- telefonicky.>