Ekonom/ka školy, účetní Děčín

Aktualizováno:

3. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Děčín

Nabízený plat:

20130 - 34370 Kč

Značka:

29668100774

Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo náměstí 688/11, příspěvková organizace

Náplň práce

[] Místo výkonu práce: Raisova č.p. 688/11
Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2

Popis pozice:
• kompletní vedení účetnictví příspěvkové organizace (evidence a účtování přijatých faktur a interních dokladů, fakturace pronájmů a ostatních služeb, zpracování bankovních výpisů a účtování pokladny), zpracování účetních uzávěrek, daňového přiznání a ročních zpráv školy, průběžná kontrola a roční inventarizace účtů
• příprava a evidence smluv
• spolupráce na projektech (účetnictví, kontrola správnosti, finanční vypořádání, podílení se na závěrečných zprávách)
• finanční výkaznictví pro zřizovatele, výkazy pro ČSÚ

Požadavky:
• minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru s maturitní zkouškou
• znalost podvojného účetnictví podmínkou
• zkušenost na obdobné pozici výhodou
• proaktivní přístup ke svěřeným oblastem
• samostatnost a ochota učit se nové věci
• digitální gramotnost, aktivní ovládání PC a kancelářských aplikací je podmínkou
• výhodou práce s účetním systémem KEO
• bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost, přesnost a zodpovědnost

Nabízíme:
• plný úvazek
• pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
• vstřícné pracovní prostředí i kolektiv
• smysluplnou a pestrou práci
• prostor pro osobní realizaci i další profesní rozvoj a vzdělávání
• čerpání zaměstnaneckých benefitů (např. služební mobilní tarif)
• odpovídající mzdové ohodnocení dle tarifu a možnost nadtarifních složek platu (osobní ohodnocení, odměny)
• dovolená 25 dní
• nástup dle dohody, nejpozději k 1. 9. 2024

V případě, že máte o tuto pracovní pozici zájem, zašlete prosím e-mailem:
• strukturovaný životopis
• scan výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
• scan dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
• případně další relevantní certifikáty

Kontakt: Stanislava Pongráczová
personální pracovník, asistentka ředitele, e-mail: info@machovka.cz