Obchodný zástupca / Obchodná zástupkyňa

Aktualizováno:

15. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Slovensko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

CRI ameba.eu, s.r.o.

Požadavky

• Ste stredoškolák/čka alebo vysokoškolák/čka v odbore elektrotechnika slaboprúd alebo máte slušnú orientáciu v odbore elektro?
• Máte príjemné vystupovanie?
• Máte živnostenský list (IČO)?
• Máte vodičský preukaz skupiny B a vlastný automobil na podnikanie?
• Vlastníte PC alebo notebook a zvládate pracovať v MS Excel a MS Word?
• Baví Vás komunikovať s ľuďmi a nevadí Vám časté cestovanie autom?
• Ste zvyknutý pracovať samostatne a vo vysokom pracovnom nasadení?
• Ak áno, potom ste vhodným kandidátom na našu pracovnú pozíciu.

Náplň práce

Hľadáme samostatného a reprezentatívneho obchodníka/obchodníčku. Hlavnou pracovnou náplňou je komunikácia a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí s našimi súčasnými a potenciálnymi zákazníkmi v Nitrianskom a Trenčianskom kraji, poprípade celá Slovenská Republika. Skúsenosť z obchodu vítaná, ale nie je podmienkou.

Nabízíme

• Obratovú prémiu
• Odborný rast
• Flexibilný pracovný čas (práca pre OSVČ)
• Spolupráciu v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou

Poznámka

Zaujalo Vás ponúkané pracovné miesto a radi by ste sa dozvedeli viac. Tak neváhajte a napíšte nám svoj životopis.

Název firmy

Kontaktní osoba:
Ilona Goby
Mobil: +420 606 374 861
E-mail: zaslat e-mail s životopisem