Strojní mechanik / Zerspannungsmechaniker v DE bez ubytování Cham

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Cham

Nabízený plat:

17 EUR za hodinu

Schmidt & Wifling Arbeitnehmerüberlassung und private Arbeitsvermittlung GmbH

Požadavky

Obsluha obráběcího stroje
Průmyslový mechanik
kvalifikovaný kovodělník
automechanik
Vítáni jsou i uchazeči s technickými znalostmi a dovednostmi.
Několikaletá odborná praxe, ideálně v oblasti obrábění nebo v oblasti CNC / jednovřetenových a vícevřetenových soustružnických automatů.
Schopnost pracovat v týmu, spolehlivost, samostatný a svědomitý způsob práce, motivace a flexibilita.
ochota pracovat na směny (3 směny)
Technické znalosti, spolehlivý a systematický způsob práce
Řidičský průkaz sk. B
Komunikativní znalost NJ slovem i písmem

Náplň práce

samostatná obsluha, seřizování a kontrola moderních CNC řízených soustružnických nebo frézovacích center, jednovřetenových a vícevřetenových soustružnických automatů, jakož i bezhrotých brusek nebo podobných technologií
odpovědnost za kvalitu vyráběných výrobků na základě příslušných zkušebních plánů, včetně stanovení a zajištění způsobilosti procesu (CMK a CPK) a měření pomocí standardních procesních měřicích zařízení
dodržování vytížení strojů a zajišťování množství
pravidelná údržba a servis výrobních systémů, nástrojů a pomůcek
Kontrola a dokumentace cílových časů, výrobních dokumentů a dalších pracovních dokumentů
Identifikace možného optimalizačního potenciálu v pracovním procesu s ohledem na kvalitu a náklady

Nabízíme

Německou pracovní smlouvu na plný úvazek
Stabilní dlouhodobá práce u významného zaměstnavatele.
Vánoční prémie a příspěvky na dovolenou
Benefitní Visa kartu s měsíčním příspěvkem 40€
Práce pro pendlery bez ubytování

Poznámka

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš životopis v NJ.
Pozice bez ubytování, jen pro denní dojíždění.

Kontaktní osoba:
Monika Steinbergerová
Mobil: +420 704 715 785