Strážný/ná objektu Dury v Kopřivnici, na HPP, DPP Kopřivnice

Aktualizováno:

12. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Kopřivnice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Strážný Nový Jičín

Firma:

TSC GROUP, a.s.

Požadavky

Dlouholetá úklidová společnost hledá do svých řad zejména invalidní důchodce či OZZ, nebo dohodáře na pozici:

Strážný/strážná objektu

Místo: Dura - Kopřivnice

Náplň práce: obchůzka areálu ,evidence návštěv, registrace dopravců, kteří vjíždějí do areálu.

Směnnost a úvazek: 40 hod./týden, 5:30 - 18:00 hod./18:00 - 5:30 hod. - jedná se o 12 hod. směny. - střídání směn v tzv. kolotoči.

Požadavky: zkušenosti na obdobné pozici vítány - není to však podmínka.

Mzda:
*pro invalidy a OZZ po domluvě + osobní ohodnocení + nábor. příspěvek do výše 15 tis., na HPP
*pro dohodáře: 125 Kč/hod.

Nástup: možný ihned

Kontakt: volejte: PO - PÁ, od 8:30 - do 16:00 hod., nebo nám napište: Lenny.Pavlikova@tsc-group.cz

Těšíme se na Vaše reakce...

Děkujeme....

Kontaktní osoba:
Lenny Pavlíková
Tel: +420 605 223 351