Kontrolní práce v automobilce až 160/hod. Vyškov

Aktualizováno:

3. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Vyškov

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená, Jen ranní směnna

Nabízený plat:

140 - 160 Kč za hodinu

Značka:

Vyškov

Zařazeno na pozici:

Kontrola kvality Vyškov

Firma:

Enter-Prise Sorting, s.r.o.

Požadavky

Dobrý zrak, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, chuť pracovat.
Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, všímavost.
Požadujeme, dodržet naplánované směny.

Náplň práce

Vizuální kontrola kvality, kontrola kvality plastové výrobky, třídění drobných pokovených součástek.
Práce je náročná na pozornost a oči, jde o drobné tečky a podobné vady.
Ukládání výrobků dle požadavků.
Osmihodinová pracovní doba, ranní směna a odpolední směna.
Práce vhodná pro ženy i muže starší 18ti let.

Nabízíme

Ranní směna a odpolední směna, jedná se o nárazovou práci caa. 10. směn v měsíci.
Smlouva na DPP .
Hrubá mzda 140 Kč/ hodinu.+ 10 Kč/hod. za dobře vykonanou práci + 10Kč/hod. docházkový bonus.
Práce v přátelském kolektivu a moderním prostředí.
Kvalitní zaškolení, podpora při zapracování s dohledem zkušeného pracovníka.
Nástup IHNED, nebo po dohodě.
Jde o brigádu, více informací při telefonickém pohovoru.

Poznámka

Práce ve Vyškově, možné zaměstnat i uchazeče z Prostějova.

Kontaktní osoba:
Zdeňka Konečná
Tel: 724743780