Elektromontér/ Elektoúdržbář Nýrsko

Aktualizováno:

12. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Nýrsko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

Elektrikář

Zařazeno na pozici:

Elektromontér Klatovy

Firma:

OKULA Nýrsko a.s.

Požadavky

ŘP skupina B
Osvědčení o zkoušce o odborné způsobilosti v elektrotechnice podle vyhlášky ČÚBP č. 50/78 Sb., minimálně dle § 6 na elektrických zařízeních do 1000 V a nad 1000 V
Nebo nově Osvědčení o zkoušce o odborné způsobilosti v elektrotechnice podle Nařízení vlády č. 194/2022 dle § 6 na elektrických zařízeních bez omezení napětí
Znalosti automat. zařízení, výrobních linek
Znalost práce na PC
Čtení výkresové dokumentace

Náplň práce

Náplň práce:
• Provádění základních činností (montáž, rekonstrukce, opravy) týkajících se slaboproudých nebo silnoproudých přístrojů a elektrického vedení
• Provádění preventivní, prediktivní a havarijní elektroúdržby strojního zařízení, včetně vedení záznamů
• Spolupráce s ostatními odděleními na nových projektech, ohledně el. připravenosti strojů a zařízení
• Navrhování způsobu elektrooprav, včetně zajištění nabídek na potřebný materiál
• Vedení výkazů práce
• Dodržování všech norem a předpisů zaměstnavatele
• Plnění úkolů zadaných přímým nadřízeným

Nabízíme

5 týdnů dovolené, dotované stravování, příspěvek na dojíždění, odměny, odměny při pracovním a životním jubileu, flexi poukázky, odborné vzdělávání, náborový příspěvek 15.000,- Kč

Kontaktní osoba:
Pavla Štáhlichová
Tel: 602126959