Manažer autoservisu - Drásov, nástupní mzda 50 000 Kč

Aktualizováno:

11. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Drásov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

50000 - 70000 Kč za měsíc

Značka:

310

Firma:

ABZAKOVO spol.s.r.o.

Požadavky

Praxe v autoservisu a praktické znalosti z dílny jsou nutností.
Zkušenosti s vedením týmu a řízením pobočky.
Schopnost plánovat a organizovat práci.
Výborné komunikační dovednosti a orientace na zákazníka.
Samostatnost, spolehlivost a odolnost vůči stresu.

Náplň práce

Hledáme zkušeného uchazeče na pozici Manažer autoservisu v Drásově. Máte bohaté zkušenosti z autoservisu a zároveň schopnost vést tým a řídit pobočku? Pak hledáme právě vás! Přidejte se k našemu týmu a pomozte nám udržet vysokou úroveň našich služeb.

Náplň práce:

Řízení a koordinace každodenního chodu autoservisu.
Vedení týmu mechaniků a ostatních zaměstnanců.
Plánování a řízení zakázek, včetně komunikace se zákazníky.
Zajišťování vysoké kvality služeb a efektivity servisu.
Administrativní činnost spojená s provozem autoservisu.

Nabízíme

Nástupní plat 50 000 Kč.
Nástup možný ihned.
Po zkušební době prémie.
Práci v přátelském kolektivu s možností profesního růstu.
Stabilní pracovní zázemí.

Pokud se chcete stát součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis co nejdříve. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Kontaktní osoba:
Sabina Vlčková
Tel: 773666941