Key Account Manager Holice

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Holice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

id1061

Firma:

ETHIC HR, s.r.o.

Požadavky

SŠ/VŠ (zaměření elektro nebo strojní nebo informatika výhodou).
Efektivní komunikace a příjemné vystupování.
Přirozená autorita. Dovednost zaujmout a získat důvěru.
Dodržování kvalitativních a etických standardů.
Samostatnost, odpovědnost a „tah na branku“.
Schopnost sdílet informace napříč firmou.
Zvládání řešení klíčových situací při nabídkovém řízení až do fáze realizace.
Ochota a potřeba naplno rozvinout svůj potenciál.
Aktivní znalost AJ a/nebo NJ podmínkou (další jazyk např. FJ bonusovou výhodou).
Aktivní znalost ČJ.
Aktivní uživatelská znalost práce na PC, MS Office.
ŘP sk. B.

Náplň práce

Aktivní vyhledávání nových zákazníků, péče o stávající zákazníky a transparentní spolupráce při realizaci vysoutěžených projektů.
Zodpovědnost za včasné vytvoření nabídek a jejich doručení zákazníkovi.
Spoluvytváření obchodního plánu v daném regionu.
Řízení procesu realizace nabídky/projektu.
Spoluvytváření marketingu v daném regionu.
Úzká spolupráce s týmem technologie, nákupu a vývoje, při nabídkovém řízení projektů.
Na základě nových technologii výroby a jejich aplikací vyhledávání nových možností na daném segmentu trhu.
Pravidelný reporting vedoucímu oddělení.
Sledování a aktivní řešení klíčových KPI.

Nabízíme

Perspektivní KAM pozice v seriózní a stabilní české exportní společnosti.
Příležitost podílet se a být spolustrůjcem na inovativních projektech v oblasti elektrotechniky.
Významu pozice odpovídající mzdové podmínky a další firemní benefity, včetně home office.
Služební automobil i k soukromým účelům.
Veškeré technické vybavení náležející k pozici.
Přátelské pracovní prostředí.
Možnost bydlení v novém bytu o velikosti 1kk nebo 2kk.
Nástup možný ihned / dohodou.

Poznámka

OBOR ČINNOSTI FIRMY

Vývoj, výroba a dodávky transformátorů, tlumivek a dalších typů vinutých dílů, včetně síťových zdrojů a mechanických dílů.

Předvýběr vhodných kandidátů prostřednictvím personálně poradenské společnosti ETHIC HR, Pardubice.
Jste-li osloven/a naší nabídkou a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj životopis na uvedený kontakt.

Kontaktní osoba:
Markéta Schmidtová