Account Manager (z51760)

Aktualizováno:

31. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Příbram

Značka:

746947004

Zařazeno na pozici:

Account Manager Příbram

Firma:

Barlett & Cenbright s.r.o.

Požadavky

- SŠ, VŠ technického nebo obchodního zaměření se schopností rychle porozumět technickým produktům
- Minimálně 3 roky zkušeností v oblasti prodeje (nebo poskytování služeb) průmyslového segmentu se zaměřením na poprodejní řešení
- Zkušenosti s uzavíráním obchodních smluv
- Znalost AJ na středně pokročilé úrovni
- Pokročilou znalost MS Office, zkušenosti s CRM systémy (znalost MS Dynamics a AX výhodou)
- Silné prodejní a analytické dovednosti
- Vynikající komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti, samostatnost, zodpovědnost
- Řidičský průkaz - skupina B
- Ochotu cestovat

Náplň práce

- Hledáme dalšího specialistu externího prodeje se zájmem o navazování vztahů se zákazníky a zapojení do prodejních aktivit. Jedná se o specializovanou prodejní pozici, která bude sloužit našim zákazníkům prostřednictvím fyzických návštěv i telefonátů.
- Tato role je zaměřena výhradně na produkty pro trh s náhradními díly.
- Externí prodej je zodpovědný za správu prioritních a strategických zákazníků, včetně rozvoje a udržování vztahů se zákazníky prostřednictvím fyzických návštěv.
- Aktivně oslovuje zákazníka za účelem budování vztahů, prodejních her nebo následných akcí, aby zajistil pevnou vazbu se zákazníkem.
- Spolupracuje s týmy vnitřního prodeje a správy účtů při realizaci prodejních akcí a dalších prodejních aktivit souvisejících s konkrétním(i) určeným(i) účtem(y).
- Spolupracuje s týmem obchodních operací s cílem zajistit včasné a přesné zpracování a dodání objednávek.
- Slouží jako hlavní kontaktní místo pro zákazníky ohledně všech požadavků na poprodejní služby, včetně vyjednávání o cenách a smlouvách.
- Zastupuje zákazníka v rámci organizace a zajišťuje, aby byly jeho potřeby pochopeny a řešeny.
- Řídí proaktivní prodej složitých poprodejních produktů, jako jsou servisní smlouvy, komplexní modernizace a konzultační/digitální služby.
- Rozvíjí a udržuje kontakty se zákazníky a sítě prostřednictvím fyzických návštěv a virtuálního zapojení (občas využívá digitální nástroje k zapojení zákazníků).
- Zastupovat a propagovat rovnoměrně všechny značky/technologie tryskání podle instalací zákazníků a jejich potřeb na poprodejním trhu.
- Shromažďovat informace o trhu, zákaznících, konkurenci a požadavcích na produkty.
- Proaktivně a průběžně identifikovat příležitosti ke zlepšení prodeje a procesů a prosazovat změny.
- Realizovat marketingové kampaně a prodejní hry distribuované prostřednictvím regionálních vedoucích.
- Disponovat pokročilými znalostmi o produktech tryskání a radit zákazníkům ve složitých technických otázkách se schopností vyhledat pomoc technické podpory.

- Zajišťovat koordinaci v rámci společnosti s cílem dosáhnout včasné a přesné podpory potřeb a požadavků zákazníků.
- Připravovat a předkládat pravidelné přehledy o prodeji u zákazníků, prognózy a další zprávy pro management.
- Aktualizovat CRM a další IT systémy podle potřeby tak, aby odrážely kontakty se zákazníky.
- Vlastní profesní rozvoj tím, že budete vyžadovat zpětnou vazbu od svého nadřízeného a usilovat o neustálé zlepšování.

Nabízíme

- Přátelské pracovní prostředí
- Stabilní a perspektivní zaměstnání
- Adekvátní platové ohodnocení a roční finanční bonus
- Dostupnost MHD, hlídané parkoviště, přístřešek pro kola a motocykly v areálu
- firmy A mnoho dalších výhod

Kontaktní osoba:
Filip Pešek