Montér/zámečník do výroby (m/ž), jen ranní a dopolední směna Dolní Benešov

Aktualizováno:

31. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Dolní Benešov

Nabízený plat:

35000 - 45000 Kč/měsíc

Značka:

2000297433

Zařazeno na pozici:

Montér Opava, Zámečník Opava

Firma:

Randstad HR Solutions s.r.o.

Požadavky

Hledáme montéra s praxí i bez! Chcete pracovat jen na dvě směny a dostávat adekvátní ohodnocení? Pokud máte vášeň pro kovové výrobky a chcete se podílet na vytváření kvalitních produktů, máme pro vás skvělou příležitost. Jde o zakázkovou výrobu, takže Vás nečeká žádná rutinní práce. Nástup rovnou do kmene společnosti.

náplň práce

- příprava dílců na montáž v hale
- sestavování, montáž a kompletace armatur
- přezkušování zařízení

co vám nabídneme

- nadstandardní mzda odpovídají vašim zkušenostem
- 2 směnný provoz, jen ranní, odpolední
- 2x sick day, 5 týdnů dovolené
- nejmodernější zařízení a technologie, což vám umožní neustále se rozvíjet a zdokonalovat své dovednosti
- stravenkový paušál 107 Kč/den
- zvýhodněný telefonní tarif (i pro celou rodinu
- příspěvky na penzijní připojištění

co od vás očekáváme

- vyučení v technickém oboru
- zkušenost s montáží větších technických celků
- orientaci v technických výkresech a schématech
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- pečlivost, samostatnost a zodpovědný přístup k práci

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat na 778 532 370.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Kontaktní osoba:
Kateřina Vejlupková
Tel: 778532370