Operátor/ka výroby (m/ž) Kopřivnice náborový příspěvek 40 000 Kč

Aktualizováno:

30. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Kopřivnice

Nabízený plat:

28000 - 31000 Kč/měsíc

Značka:

2000343297

Firma:

Randstad HR Solutions s.r.o.

Požadavky

Hledáte novou práci za lepší peníze? Víte, že v Brose v Kopřivnici navyšujeme od července mzdy? Nově si u nás vyděláte až 31 000 Kč a získáte NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 40 000 Kč, K tomu bohatý oběd v místní kantýně za 25 Kč a spousta dalších benefitů. Do práce a z práce vás svezeme zdarma. Tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět na tel. čísle 778 463 528.

Co vás čeká?

Práce v moderním, čistém a příjemném prostředí výrobní společnosti Brose vyrábějící komponenty pro takové automobilky jako je Audi, Volvo, BMW nebo Mercedes.
Nemáte zkušenost s prací ve výrobě? Nevadí! My vás vše rádi naučíme. V případě, že zkušenosti již máte, poté vám nabídneme nástup přímo do kmene firmy.

Co vám nabídneme?

- mzda až 31 000 Kč hrubého měsíčně (včetně příplatků a odměn) s možností navýšení po zapracování a převodu do kmene firmy Brose
- náborový příspěvek 40 000 Kč
- 25 dnů dovolené
- nastupte, doporučte kandidáta a můžete získat odměnu 40 000 Kč
- mzda vyplacená včas a správně + možnost pravidelných týdenních záloh
- svozová doprava zdarma (ze směru Ostrava, Frýdek Místek, Nový Jičín, Rožnov p. R., Frenštát p. R., Příbor)
- příspěvek na vlastní dopravu 1 125 Kč
- výborný oběd za 25 - 35 Kč (polévka, hl. jídlo, salát)
- nástup ihned

Koho hledáme?

- zodpovědnost a spolehlivost
- ochotu pracovat na směny
- přechozí zkušenosti z výroby nejsou podmínkou, vše vás rádi naučíme
- věk minimálně 18 let

Jak se přihlásit?

Zaujala Vás nabídka?
Pak klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Budeme vás kontaktovat. Chcete bližší informace ihned? Zavolejte nám na telefonní číslo 778 463 528. Těšíme se na vás!

Kontaktní osoba:
Veronika Vávrová