Operátor výroby Rožnov, náborový příspěvek 40 000 Kč Rožnov pod Radhoštěm

Aktualizováno:

30. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Rožnov pod Radhoštěm

Nabízený plat:

27000 - 31000 Kč/měsíc

Značka:

2000343298

Zařazeno na pozici:

Operátor výroby Vsetín

Firma:

Randstad HR Solutions s.r.o.

Požadavky

Hledáte práci s vyšší mzdou, volnými víkendy a výhodnými benefity, které zpříjemní váš pracovní život? Od července navyšujeme mzdy, tak neváhejte a získejte až 29 000 Kč měsíčně, NÁBOROVÝ BONUS 40 000 Kč, týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu, obědy jen za 25 Kč a mnoho dalšího! Pracujte pouze 7,5 hodiny denně od pondělí do pátku. Kontaktujte nás na 778 463 528 nebo odpovězte na tento inzerát.

Co vás čeká?
Práce v moderním, čistém a příjemném prostředí výrobní společnosti Brose vyrábějící komponenty pro takové automobilky jako je Audi, Volvo, BMW nebo Mercedes.

Co vám nabídneme?

- můžete si vydělat 29 000 Kč hrubého (mzda s příplatky)
- dostanete náborový bonus 40 000 Kč
- budete mít 25 dní dovolené
- můžete pobírat týdenní zálohy
- pracovat budete v 3 směnném provozu (ranní, odpolední, noční)
- směny jsou pouze od pondělí do pátku (víkendy volné)
- práce je v moderním a čistém prostředí v zázemí renomované stabilní společnosti
- v případě dojíždění, vám přispějeme na dopravu až 1 125 Kč
- chutné obědy za pouhých 25-35 Kč (polévka, hl. jídlo a salát)

Rádi cvičíte a necháváte se rozmazlovat? Potom můžete využít cvičení jógy, spirální stabilizace za zvýhodněné ceny nebo bezplatně navštívit našeho fyzioterapeuta.

Koho hledáme?

- zodpovědnost, spolehlivost a ochotou pracovat na 3 směny pouze v pracovních dnech (ranní, - odpolední, noční)
- pokud nemáte předchozí zkušenosti, nevadí, vše vás rádi naučíme.
- věk minimálně 18 let

Jak se přihlásit?

Pokud vás zaujala naše nabídka, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Budeme vás kontaktovat. Chcete bližší informace ihned? Pak nám zavolejte na telefonní číslo 778463528.

Kontaktní osoba:
Veronika Vávrová