Operátor výroby - týdenní provoz Žebrák

Aktualizováno:

30. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Žebrák

Značka:

2000343265

Zařazeno na pozici:

Operátor výroby Beroun

Firma:

Randstad HR Solutions s.r.o.

Požadavky

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou klimatizací do vozidel v průmyslové oblasti Žebrák -hledáme kandidáty/tky na pozici:

OPERÁTOR/KA VÝROBNÍ LINKY

náplň práce

* manipulace se součástkami, kontrola jednotlivých komponentů, jejich kompletace
* spolupráce s ostatními odděleními závodu

co vám nabídneme

* navýšení základního platu
* zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* odměny k základnímu platu, příplatky za směnnost
* půlroční bonus 10 000 + 10 000
* nadstandardní dovolená 23 dní + 7 dní relax volna
* dlouhodobou spolupráci
* zajištěné stravování v závodní jídelně za výhodnou cenu
* možnost kariérního růstu
* ZDARMA doprava ze/do závodu v Žebráku přes tyto trasy:
* LINKA A: Beroun - Králův Dvůr – Levín – Zdice – Bavoryně – Chlustina
* LINKA B: Příbram – Trhové Dušníky – Hluboš - Dominikánské Paseky – Čenkov – Jince – Rejkovice – Felbabka – Rpety – Podluhy – Hořovice
* LINKA C: Kařez – Cekov – Sirá – Plískov – Švabín – Zbiroh – Týček – Cerhovice – Újezd – Záluží
* LINKA D: Strašice – Cheznovice – Olešná – Zaječov – Komárov – Osek – Hořovice – Tlustice
* LINKA E: Suchomasty - Tmaň – Chodouň – Libomyšl – Neumětely – Lochovice – Hořovice – Tíhava – Praskolesy – Sedlec
* LINKA H: Kublov – Broumy – Březová – Hředle – Bzová – Točník

co od vás očekáváme

* manuální zručnost
* odpovědnost, aktivní přístup k práci
* ochotu pracovat v 3-směnném provozu ( 8 hod.)
* zkušenosti z obdobné pozice výhodou
* dobrý zdravotní stav (bez alergií a poruch pohybového aparátu)

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Kontaktní osoba:
Renata Marešová
Mobil: +420 602 217 171
Tel: 602 217 171