Technical Engineer Junior Hořovice

Aktualizováno:

12. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Hořovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

45000 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

2275

Zařazeno na pozici:

absolvent/absolventy Beroun

Firma:

HR Direct s.r.o.

Požadavky

JAKÉ MÁME POŽADAVKY?

* Vysokoškolské vzdělání technického směru (vítáni jsou čerství absolventi).
* Znalost a orientace v technické dokumentaci a nadšení do nových technologií.
* Schopnost řešit technické problémy a analytické myšlení.
* Aktivní znalost anglického jazyka.
* Schopnost pracovat v týmu i samostatně.
* Ochota cestovat mezi závody.

Náplň práce

Pro našeho klienta,  Automotive společnost působící v Hořovicích, hledáme talentované a motivované čerstvé absolventy na pozici Technical Engineer Junior. Připojte se do týmu nově vznikajícího oddělení a podílejte se na inovativních projektech zaměřených na zlepšování výroby, nastavování procesů a industrializaci.

CO VÁS ČEKÁ?

* Účast na nových projektech zaměřených na industrializaci, zlepšování výroby a nastavování procesů.
* Vývoj nových produktů, návrhy a implementace technických řešení.
* Analýza a diagnostika technických problémů, návrh a realizace oprav.
* Tvorba technické dokumentace a reportů.
* 6 měsíců zácvik s mentorem, poté přechod do samostatné role.

Nabízíme

A CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

* Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
* Práci v mladém a přátelském kolektivu.
* Flexibilní pracovní dobu a možnost cestování.
* Atraktivní mzdové ohodnocení
* Dovolenou 25 dní, obědy zdarma, bezplatné sportovní aktivity.
* Příspěvek na PP a ŽP.

Kontaktní osoba:
Marcela Bočková
Tel: 777 511 747