Strojní elektrikář/ka Hořovice

Aktualizováno:

12. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Hořovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

2270

Zařazeno na pozici:

Elektrikář Beroun

Firma:

HR Direct s.r.o.

Požadavky

CO POŽADUJEME?

* SOU vzdělání elektrotechnického směru a platnou vyhlášku č. 194/2022, která upravuje bezpečnostní předpisy pro práci s elektrickým zařízením.
* Minimálně 2 roky praxe v oboru strojní elektroinstalace (v případě čerstvého absolventa nám postačí teoretické znalosti).
* Schopnost číst a interpretovat technické výkresy a schémata.
* Důraz na dodržování bezpečnostních standardů a předpisů při práci s elektrickými zařízeními.
* Schopnost pracovat samostatně i v týmu a chuť se učit novým věcem.
* Ochotu pracovat v nepřetržitém režimu D/N ve 12 hod. směnách.

Náplň práce

Pro našeho klienta, automotive společnost působící v Hořovicích, hledáme zkušeného elektrikáře/ku (ale i juniorního kandidáta - absolventa) na pozici Strojní elektrikář/ka.

Co vás na této pozici čeká?

* Diagnostika a opravy (z hlediska elektro) plně automatických strojů.
* Preventivní i prediktivní údržba strojních zařízení a zajištění jejich bezpečného provozu.
* Spolupráce při instalaci nových strojů a zařízení.
* Technická podpora, spolupráce s údržbou a výrobou.

Nabízíme

A CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

* Atraktivní mzdu odpovídající vašim zkušenostem a kvalifikaci + příplatky a roční bonusy.
* Velký důraz věnujeme důkladnému zaučení.
* Kromě zákonného nároku na dovolenou nabízíme další dny dovolené navíc, celkem tedy 25 dní dovolené, abyste mohli lépe vyvážit pracovní a osobní život.
* Obědy zdarma v závodní jídelně či stravenky, je to na vás.
* Podporujeme další vzdělávání a školení, včetně kurzů a certifikací, které vám pomohou rozvíjet vaše dovednosti a kariéru.
* Přispíváme na penzijní připojištění, abychom vám pomohli zajistit finanční stabilitu v důchodu.

Kontaktní osoba:
Marcela Bočková
Tel: 777 511 747