Operátor/operátorka CNC - ubytování zdarma Uherský Brod

Aktualizováno:

30. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Uherský Brod

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1599964-1

Zařazeno na pozici:

Operátor CNC Uherské Hradiště

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* čistý trestný rejstřík
* vzdělání ve strojírenském oboru, případně praxe na obdobné pozici
* samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
* chuť pracovat na směny

Náplň práce

* operátor CNC
* příprava a měření součástek

Nabízíme

* zázemí stabilní, moderní a inovativní společnosti
* zaučení na danou pozici a další profesní a odborný rozvoj
* stravování s možností využití elektronických stravenek
* 5 dní dovolené nad rámec zákoníku práce, sick days, dohromady tedy 25 dní dovolené
* zajímavé mzdové hodnocení, po zaučení možný mzdový nárůst dle dovedností a výkonu, příplatky (přesčasy, odpolední, noční apod.)
* mzda dle dovedností 34 000 – 40 000 Kč
* možnost ubytování ZDARMA

!Nástup možný ihned nebo dle dohody!

Kontaktní osoba:
Kateřina Pánková
Tel: +420 606 043 954