Skladník bez VZV / strojní operátor (Krnov) Krnov, Krnov 1

Aktualizováno:

30. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Krnov, Krnov 1

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1599993-1

Zařazeno na pozici:

Skladník Bruntál

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* zkušenost ze skladu nebo s prací se stroji VELKOU VÝHODOU
* ochota pracovat ve směnném režimu
* spolehlivost a dobrý zdravotní stav

Náplň práce

Co budeš dělat?
* pracovat dle konkrétní pozice (skladník nebo strojní operátor)
* zajistíš, aby byly výrobky připraveny k expedici
* budeš pracovat v moderním skladu, odesílat a vydávat zboží dle pokynů
* anebo můžeš zajišťovat plynulý chod strojů a zajišťovat preventivní údržbu
* záleží jen na tvých zkušenostech, která pozice ti sedne více

Nabízíme

* mzda odpovídající tvým zkušenostem a pozici
* docházkové sezónní bonusy až 15 Kč/hod.
* měsíční výrobní prémie 20 %
* nástup rovnou do kmene společnosti
* nepřetržitý nebo 3-měnný provoz dle pozice
* příspěvek na dopravu až 2.500 Kč/měsíc dle km
* dotace na stravu
* 25 dní dovolené

Kontaktní osoba:
Kateřina Žídková
Tel: +420 735 764 357