Hlavní účetní Praha 4

Aktualizováno:

16. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha 4

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

94

Zařazeno na pozici:

Účetní Praha

Správa státních hmotných rezerv\nSpráva státních hmotných rezerv - pracoviště Olbrachtova

Požadavky

- minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
- odborné zaměření ekonomického směru výhodou
- praxe v oboru vítána
- bezúhonnost
- práce na PC, WORD, EXCEL, POWER POINT
- přesnost, spolehlivost, týmová práce

Náplň práce

- zajišťování pokladních služeb v pokladně ústředí (provádění hotovostních plateb, vyhotovování pokladních dokladů podle povahy hospodářské operace, zajišťování platebního styku s bankou, provádění párování pokladních dokladů s příslušnými bankovními výpisy nebo pohledávkami a závazky při úhradách v hotovosti, vedení pokladní knihy včetně odsouhlasování stavu pokladní hotovosti se skutečným stavem v pokladně);
- vkládání účetních dokladů do provozovaného informačního systému a jejich účtování, provádění kontrol, párování a účtování bankovních výpisů a účetní párování v úseku účetnictví vymezeném vedoucí oddělení;
- provádění finanční kontroly v rozsahu vymezeném vnitřním předpisem;
- vedení evidence a účtování cenin;
- provádění účetních kontrol v rámci měsíčních uzávěrek, odstraňování zjištěných nesprávností postupy předepsanými pro účetní opravy;
- vyhotovování předepsaných účetních deníků a knih a archivace veškerých účetních záznamů za spravovaný úsek účetnictví;
- a další činnosti uložené ředitelkou odboru nebo přímým představeným.

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Platové zařazení odpovídající příslušnému nařízení vlády ČR pro orgány státní správy (10. platová třída)
Přátelský kolektiv
Pružnou pracovní dobu
Možnost práce na home office
5 týdnů dovolené a 5 dnů indispozičního volna
Příspěvek na penzijní připojištění
Stravenkový paušál
MultiSport karta
Volnočasové poukázky na sport a kulturu
Mobilní telefon
Notebook
Vzdělávání
Školící středisko v Krkonoších pro soukromou rekreaci s příspěvkem z FKSP
Vlastní rekreační zařízení

Poznámka

Možný termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Písemné nabídky a životopis vč. přehledu o dosavadní praxi zasílejte na e-mailovou adresu: personalni(zavináč)sshr.gov.cz nebo písemně na adresu: Správa státních hmotných rezerv, Oddělení personální, Šeříková 616/1, 150 85 Praha 5 – Malá Strana.

Kontaktní osoba:
Tereza Dohnalová