Skladník/ce - logistik s VZV Lanškroun

Aktualizováno:

14. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Lanškroun

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

Sklad

Firma:

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o. - Praha

Požadavky

Zkušenosti ze skladu a s VZV.

Platný průkaz VZV a ŘP B výhodou.

Pečlivost a důslednost při každé činnosti.

Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu 6-14 a 14 - 22 hod

Náplň práce

Identifikace a štítkování zboží: Rozpoznávání a správné označování všech dodaných položek.
Manipulace s paletami: Profesionální zaskladňování a přesuny palet pomocí VZV.
Práce na PC: Základní práce s počítačem, kde oceníme vaši pečlivost.

Nabízíme

Mzda dle vašich zkušeností – Vaše dovednosti oceníme spravedlivě.
25 dní dovolené – Na regeneraci budete mít dostatek času.
Výhodný mobilní tarif i pro rodinu – Buďte ve spojení bez starostí.
Příspěvek na stravování a dopravu – Starosti s obědem a dojížděním nechte na nás.
Odměny za pracovní výročí a docházku – Vaše loajalita se u nás vyplácí.
Příspěvek na penzijní/životní pojištění – Myslíme na vaši budoucnost.
Příspěvek na dětské tábory/lyžařské kurzy – Podpoříme vaše děti v rozvoji.
Systém bonusů Cafeterie – Vybírejte si benefity, které vám nejlépe sedí.

Kontaktní osoba:
Marcela Viková
Mobil: 604 216 147