Stavbyvedoucí Skalice

Aktualizováno:

30. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Skalice

Nabízený plat:

60000 Kč

Značka:

29936700758

Firma:

JOKA Moravský Krumlov, s.r.o.

Náplň práce

Náplň práce:
- Komunikace s investorem, projektantem, státním dozorem
- Koordinace podřízených pracovníků
- Objednávání materiálu, dohled na kvalitu
- Zodpovědnost za výsledek projektů
- Spolupráce s dodavateli
Požadavky:
- Zkušenost a schopnost samostatně řídit stavby
- Časová flexibilita, organizační a komunikační schopnosti
- Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
Informace:
- osobně na adrese Skalice 197
- mailem
- telefonicky.>