Obchodník/ice - dispečer/ka dopravy Znojmo

Aktualizováno:

30. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Znojmo

Nabízený plat:

25000 Kč

Značka:

29712680713

Firma:

PROSPED s.r.o.

Náplň práce

Uvedenou osobu aktuálně kontaktovat nejdříve 9.9.2024.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Požadavky:
- komunikační znalosti NJ nebo AJ
Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na stravování
- mobilní telefon, notebook
Informace:
- telefonicky
- osobně - po předchozí telefonické domluvě
- mailem.>

Podobné nabídky práce

Servisní technik zemědělské techniky

před 5 dny Mramotice Moreau Agri, spol. s r.o.

Start ve výrobě – ubytování zajištěno (30 000 - 33 000 Kč)

před 6 dny Znojmo Advantage Consulting, s.r.o.\nBrno

Pekařka bez zkušeností, 28 000 Kč/měs. Moravský Krumlov

včera Moravský Krumlov ABZAKOVO spol.s.r.o.
28000 Kč za měsíc
Odpovědět na nabídku

Název firmy

PROSPED s.r.o.

Kontaktní osoba:
Zdeněk Matoušek
Tel: 603 918 534
E-mail: zaslat e-mail s životopisem

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.