Fes&p Manager Mladá Boleslav

Aktualizováno:

29. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Mladá Boleslav

Značka:

A1690

Firma:

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Požadavky

* VŠ vzdělání.
* Relevantní praxe na obdobné řídící manažerské pozici s vedením týmu.
* Lean management + certifikace.
* Pokročilá úroveň angličtiny - C1.
* Manažerské a leadership dovednosti.
* Silné technické znalosti výroby, silné vůdčí schopnosti, schopnosti řízení změn a projektového řízení.

Náplň práce

Pro významného klienta, který působí v oblasti Automotive hledáme klíčového řídícího člověka v úrovni FES&P Manager.
* Posláním tohoto pracovního místa je maximalizovat výkonnost a ziskovost závodu.
* Mít zodpovědnost za tým a  také za uplatňování provozních principů FES.
* Na úrovni výrobního závodu poskytování odborných znalostí a koučování FES (HSE, systém kvality, logistiky a výroby) založené na principech štíhlé výroby.
* Dosahován provozních a obchodních cílů.

Nabízíme

* Konkurenceschopné mzdové ohodnocení.
* Roční bonus.
* Služební automobil.
* Flexibilní pracovní dobu.
* Možnost práce z domova apod.
* Dovolenou navíc.
* Závodní stravování.
* Prostředí mezinárodní společnosti.

Kontaktní osoba:
Tel: +420 603 848 465