Vedoucí obchodního úseku - cca 60.000Kč Vsetín

Aktualizováno:

29. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Vsetín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1599120-1

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* VŠ vzdělání technického nebo obchodního směru
* Praxe v obchodní oblasti či komunikaci se zákazníky
* Zkušenost s vedením týmu a týmovou spoluprací
* Právní povědomí - dohled nad smluvními záležitostmi
* Příjemná komunikace, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
* Uživatelská znalost IS e-sada, AISYS, SAP
* Velmi dobrá znalost práce s MS Office - excel pokročilý
* 20% práce v terénu + 80% práce v kanceláři
* aktivní Řp sk B - budete mít k dispozici služební vozidlo pro výkon práce

Náplň práce

* Zajišťování plynulého chodu řízeného úseku
* Vedení menšího týmu, zodpovědnost za jeho výsledky, vzdělávání, dodržování interních předpisů atd.
* Komunikace s klienty, vč. podílení se na aktivních akvizicích
* Zpracovávání obchodních nabídek pro oblast Vsetín a okolí
* Příprava odběratelských a dodavatelských obchodních smluv
* Kontrola formální správnosti dodavatelských smluv, jejich změn
* Péče o portfolio našich klientů spolu s pravidelným kontaktem
* Spolupráce při organizování přípravy a realizace investic, oprav a údržby
* Měsíční vyhodnocování dat, aktivní práce s excelem
* Zodpovědnost za dodržování zásad bezpečnosti práce, hospodárnosti platných předpisů, pravidel BOZP a POa
* Komunikace s vedením společnosti spolu s reporty a aktivní účastí na poradách
* Pravidelné školení a další vzdělávání

Nabízíme

* Práce v úspěšné a solidní společnosti
* Příjemné pracovní prostředí a kolegové
* Platové rozmezí: cca 60.000 Kč HM + roční bonus
* Pracovní doba 37,5 h/týdně
* Místo výkonu práce: Vsetín
* Stravenkový paušál
* Příspěvek na penzijní připojištění, DPS, DIP
* Příspěvek na životní pojištění
* 5 týdnů dovolené + sick day
* Mobilní telefon
* Možnost dalšího vzdělávání, školení, semináře

Kontaktní osoba:
Petra Trunkátová
Tel: +420 737 288 250