Hospodyně / Praha 5, 45.000Kč na HPP Praha 5 / Butovice

Aktualizováno:

15. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha 5 / Butovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

45000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Hospodyně Praha, Pokojská Praha

Firma:

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Požadavky

Hledáme pečlivou, milou a vstřícnou ženu se zkušenosti s úklidem nemovitostí (nutná praxe jako pokojská nebo hospodyně), která se ráda stará o domácnost, nevadí ji společnost pejska a dětí. Dáma by měla být aktivní a měla by mít trpělivou a zodpovědnou povahu.

Náplň práce

-kompletní péče o dům - plný úklid, péče o domácí květiny
-starost o prádlo a obuv - praní, žehlení
-občasné pochůzky, nákupy
-výpomoc s venčením a hlídáním pra (vychovaný a přátelský zlatý retrívr)
-občasné večerní hlídání dětí (po předchozí domluvě s klientem)
-veškeré další činnosti spojené s běžným provozem domácnosti

Nabízíme

Nabízíme dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr v příjemném domácím prostředí .
Nadstandartní pracovní výdělek od 45.000Kč/měsíc. Nástup na přelomu října a listopadu 2024.

Poznámka

Budeme se těšit na Vaše životopisy s popisem praxe.

Kontaktní osoba:
Markéta Lepková
Tel: 234 715 000