Chůva k menším dětem - Černošice, HPP 47.000,-Kč/měsíc

Aktualizováno:

15. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Černošice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

47000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Chůva Praha-západ

Firma:

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Požadavky

Hledáme zkušenou, milou a trpělivou chůvu s prokazatelnou praxí a referencemi v oblasti péče o děti, zejména novorozeneckého věku.
Musí disponovat znalostmi v oblasti vývoje dětí, respektem k výchovným metodám rodičů , flexibilitou pondělí až pátek a schopností pohlídat dvě děti.

Náplň práce

-plná péče o děti batolecího a novorozeneckého věku
-pomoc s přípravou stravy
-pomoc dětským prádlem a pokojem

Nabízíme

Nabízíme příjemnou práci pro milou rodinu, která by ráda spolupracovala s chůvou dlouhodobě.
Stálý výdělek na HPP 47.000,- Kč/měsíc
Dobrá dostupnost k MHD - vlakové spojení z Prahy - Smíchov, 20 minut.

Poznámka

Prosíme o zaslání životopisu a popisu praxe u dětí. Děkujeme

Kontaktní osoba:
Markéta Lepková
Tel: 234 715 000