IVF Koordinátor/Koodinátorka pro maďarsky hovořící pacienty Brno

Aktualizováno:

16. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

35000 - 40000 Kč za měsíc

Značka:

IVF Koordinátor

Firma:

ReproGenesis a.s.

Požadavky

• Minimálně středoškolské vzdělání.
• Výborná znalost maďarského jazyka a českého/slovenského jazyka na základní komunikativní úrovni podmínkou. Znalost dalšího jazyka na komunikativní úrovni výhodou.
• Příjemné vystupování, profesionální jednání, zodpovědný přístup.
• Výborné organizační a komunikační schopnosti.
• Vysoká empatie, pracovitost, spolehlivost a pečlivost.
• Zkušenost s poskytováním klientského servisu výhodou.
• Uživatelská znalost PC.

Náplň práce

• Komunikace s pacienty po telefonu, e-mailu, osobně a zajišťování veškerých relevantních informací k léčbě.
• Poskytování informací o dostupné léčbě zájemcům.
• Koordinace pacientů – objednávání a plánování léčby.
• Průběžné podávání informací svěřeným klientům v léčbě.
• Vedení dokumentace, zadávání dat do firemních systémů.
• Úzká spolupráce a podpora lékařům, spolupráce s laboratoří, zdravotními sestrami a účtárnou.
• Asistence pacientům během léčby, podpora při zvládání případných neúspěchů.

Nabízíme

• Práci na HPP, plný úvazek.
• Motivující platové ohodnocení + kvartální prémie.
• 5 týdnů dovolené, možnost využití občasného home-office.
• Práci v malém, ale přátelském kolektivu, příjemné prostředí.
• Možnost seberealizace v atraktivním medicínském oboru.
• Příspěvek na stravování.
• Vzdělávací kurzy, firemní akce, příspěvek na MultiSport kartu.

Kontaktní osoba:
Martina Halíková
Tel: 731630310