Back Office Manager Praha

Aktualizováno:

29. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

SITEL, spol. s r.o.

Požadavky

• Minimálně středoškolské vzdělání technické vzdělání
• Praxi na obdobné pozici min. 2 roky
• Znalost excelových tabulek podmínkou
• Tah na branku a schopnost komunikace s lidmi

Náplň práce

• Administrativní podpora úseku výroby (výstavba optických sítí, systémů PZS,EZS,CCTV, přístupových systémy atd.)
• Komunikace s jednotlivými operátory ( CETIN, Vodafone, T-Mobile aj.)
• Komunikace s jednotlivými středisky výroby o průběhu realizace jednotlivých zakázek
• Součástí náplně práce bude příprava podkladů pro obchodní jednání, porady vedení společnosti
• Komunikace s obchodním i ekonomickým týmem společnosti

Nabízíme

• stabilní zaměstnání ve společnosti rodinného typu
• flexibilní pracovní doba
• možnost firemního vzdělání
• platové ohodnocení s významnou predikovatelnou pohyblivou složkou
• zaměstnanecké benefity ( příspěvek na životní nebo důchodové pojištění, stravné na pracovišti/stravenkový paušál, MultiSportka, mobilní telefon, podpora vzdělávání a osobního růstu, služební telefon i pro soukromé volání, slevu na pojištění a další individuální firemní benefity spojené s touto pracovní pozicí)

Poznámka

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Kontaktní osoba:
Petra Cenková
Mobil: 606 649 278
Tel: +420 267 198 121