Vývojář elektroniky

Aktualizováno:

29. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

A11358

Zařazeno na pozici:

Designer Praha, Vývojář Praha

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* znalost, či částečná znalost kódování a testování SW v C výhodou
* zkušenost s návrhem elektronických obvodů
* znalost návrhu schémat a DPS
* znalost návrhového software EDA (např ORCAD, KiCAD, Altium Designer)
* angličtina na úrovni B2, schopnost čtení a psaní technické dokumentace v aj

Výhodou:
* znalost sběrnic LIN a CAN bus
* zkušenost s návrhem analogových obvodů
* zkušenost s EMC (EMI+ESD) a standardy IEC/CISPR
* zkušenost s automotive ASPICE, implementace V-modelu při návrhu

Náplň práce

Máte zkušenosti s vývojem elektroniky a rádi se podílíte na vytváření kreativního řešení?
Hledáme šikovnéhovývojáře se zaměřením na SW nebo HW,který se připojí k našemu týmu a bude pracovat na klíčových prvcích našich produktů.
* vývoj a návrh hardware elektronických systémů
* samostatné řešení vývojových projektů a dílčích úkolů
* znalost, programování a testování SW v C (malé 8 bitové mikrocontroléry PIC , ATMEL, ST , RENESAS )
* tvorba technické dokumentace
* spolupráce při oživení a testování prototypu elektroniky
* spolupráce při certifikaci výrobku
* příprava výrobní dokumentace a zavádění do sériové výroby

Nabízíme

* zázemí silné a stabilní společnosti.
* po zapracování a domluvě s vedoucím je možné pracovat i z pohodlí domova
* zajímavé fin. ohodnocení fix + roční bonus závislý na celkových výsledcích společnosti
* benefity: Přístup k balíčku od Benefity.cz,  firemní kurzy AJ/NJ, a další vzdělávací programy.

Kontaktní osoba:
Martina Tarabášová
Tel: +420 702 238 115