Vedoucí BOZP | bez jazyka |OZO| 80 000 Kč Telč

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Telč

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

70000 - 80000 Kč za měsíc

Značka:

561

Firma:

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání v oblasti bezpečnosti práce nebo příbuzném oboru.
- Min. 3 roky praxe na obdobné pozici.
- Znalost legislativy a norem v oblasti BOZP.
- Schopnost samostatně řešit problémy a přijímat rozhodnutí.
- Výborné organizační a komunikační schopnosti.
- Certifikace OZO

Náplň práce

Máte zkušenosti s řízením bezpečnosti práce? Hledáme zkušeného Vedoucího BOZP, který se připojí k našemu týmu a zajistí, že veškeré procesy budou probíhat v souladu s předpisy a bezpečnostními standardy.

Vaší náplní práce bude:
- Zodpovědnost za celkový systém řízení bezpečnosti práce ve firmě.
- Identifikace rizik a navrhování preventivních opatření.
- Vedení školení pro zaměstnance v oblasti BOZP.
- Provádění pravidelných kontrol a auditů pracovišť.
- Řešení pracovních úrazů a mimořádných událostí.
- Spolupráce s managementem při tvorbě a aktualizaci bezpečnostních směrnic.
- Komunikace s externími orgány a úřady ohledně BOZP.

Nabízíme

- Pružná pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- Home office
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na stravování
- Prémie

Kontaktní osoba:
Michal Brychta
Tel: 420724388763