Skladník / manipulant (m/ž) Praha 10 Malešice

Aktualizováno:

28. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha 10 Malešice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• SOU vzdělání - nejlépe elektro - vhodné i pro absolventy SOU elektro
• ŘP sk. B
• znalost elektromateriálu velkou výhodou
• praxe VZV - výhodou
• základní znalost PC
• spolehlivost, svědomitost, samostatnost

Náplň práce

ATC energo a.s. - výroba rozvaděčů a elektromontážních prací.

Více informací o společnosti naleznete na www.atc-energo.cz.

Náplň práce:
• nakládka a vykládka nákladních automobilů pomocí vysokozdvižného vozíku
• manipulace a příjem elektromateriálu

Nejedná se o velkosklad a tzv. pikování, je to práce s drobným elektromateriálem, maximálně s rozváděčovými skříněmi

Nabízíme

• stálou ranní směna 7.00 - 16.00 hod.
• 5 týdnů dovolené
• stravné
• Sick day
• firemní akce
• pracovní oděv, obuv

Mzdové ohodnocení dle zkušeností, mzda bude sdělena po pracovním pohovoru.

Místo práce: Tiskařská 599/12, Praha 10 Malešice

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: radka.krecanova@atc-energo.cz.

Pro bližší informace volejte na tel.: 601 695 366 - Petr Křečan.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391