Pracovník jakosti (chemie, senior) Bruntál

Aktualizováno:

28. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Bruntál

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1598216-1

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* SŠ nebo VŠ chemického směru (ideálně analytická chemie)
* alespoň 3 roky praxe v chemickém nebo farmaceutickém odvětví
* znalost měření a validace na přístrojích (AAS, ICP, UV-VIS, TLC, ITP ...)
* znalost systému jakosti ČSN EN ISO 9001, HACCP, FCCS, SVP (GMP)
* komunikativní angličtina pro denní využití
* samostatnost, flexibilita, ochota vzdělávat se, organizační a komunikační schopnosti

Náplň práce

* vývoj a zkoušení analytických metod v oddělení kontroly kvality
* zavádění a validace analytických metod
* práce s farmaceutickou legislativou (nutná AJ)
* udržování metrologie
* správa dokumentace a platných norem systému jakosti
* účast na interních x externích auditech
* školení zaměstnanců QC

Nabízíme

* hlavní pracovní poměr pro úspěšnou výrobní a exportující společnost
* pružná pracovní doba s fondem 37,5 hodin, 3 měsíční zkušební doba
* nástupní mzda od 39.000 Kč (dle kvalifikace, praxe a zkušeností) + pravidelná měsíční odměna, kvartální a roční prémie
* stravenkový paušál, volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, příspěvek na dopravné a na penzijní připojištění
* 25 dnů dovolené, jazykové vzdělávání, zajištění ubytování
* možnost odborného růstu
* nástup dohodou
* místo práce: Bruntál

Těšíme se na Vaši reakci zasláním životopisu s kontakty. Rádi se s Vámi spojíme a probereme detaily. Děkujeme.

Kontaktní osoba:
Markéta Burešová
Tel: +420 724 501 667