Expediční pracovník/pracovnice fotoproduktů Louny

Aktualizováno:

24. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Louny

Nabízený plat:

24000 Kč

Značka:

29915280733

Firma:

Carter\reproplus s.r.o.

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

1-2 směnný provoz
Výstupní kontrola, kompletace, balení zásilek s fotoprodukty i jejich výroba. Zajímavá pestrá práce. Požadujeme zodpovědnost, trestní bezúhonnost, samostatnost, rychlost, pečlivost, časovou flexibilitu, běžnou uživatelskou znalost PC. Nabízíme stabilní zaměstnání v čistém prostřední a příjemném kolektivu, nástupní mzdu 24000,- příspěvek na stravné 60,- (čistého) k výplatě za den, prosincové bonusy 15000,- a další odměny. Vše zaučíme. Dvousměnný provoz, většinu roku jedna směna, víkendy pracujeme jen na konci roku

kontakt: petr.berg@carter.cz