Programátor průmyslových řídících systémů - cca 70.000Kč Otrokovice

Aktualizováno:

27. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Otrokovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1597280-1

Zařazeno na pozici:

Programátor Zlín

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* Elektrotechnické vzdělání - elektro zaměření, řídící technika, automatizace, mechatronika apod.
* Praxe a zájem o programování průmyslových řídících systémů
* Výhodou je znalost anglického jazyka
* Samostatnost, spolehlivost, logické myšlení
* ŘP sk. B, v případě potřeby ochota cestovat

Náplň práce

* Podílení se na vývoji SW PLC/HMI Siemens pro jednoúčelové stroje, výrobní linky a drobná zařízení na úrovni samostatné tvorby software
* Odladění Vámi vytvořeného SW na skutečném zařízení
* Uvedení strojů do provozu
* Návštěvy zařízení u zákazníků v ČR i zahraničí ( Evropa, Indie, USA atd. )
* Cestování cca 3x ročně
* Komunikace se zákazníky
* Spolupráce s našim týmem

Nabízíme

* Odpovídající platové hodnocení dle Vašich zkušeností v rozmezí 50.000 - 70.000Kč HM
* Pestrá práce s nejmodernější technikou na trhu
* Čisté pracovní prostředí
* Pružná pracovní doba
* Přátelský pracovní kolektiv
* 5 týdnů dovolené, stravování
* Příspěvek na rekreaci, zdraví, sport a kulturu
* Penzijní a životní pojištění

Kontaktní osoba:
Petra Trunkátová
Tel: +420 737 288 250