Elektromechanik údržbář Mladá Boleslav

Aktualizováno:

27. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Mladá Boleslav

Značka:

A11355

Zařazeno na pozici:

Údržbář Mladá Boleslav

Firma:

Hofmann Wizard s.r.o.\nImport

Požadavky

* Uživatelská znalost Microsoft Office: Schopnost efektivně pracovat s programy jako Word, Excel, Outlook apod.
* Orientace v technické dokumentaci: Schopnost číst a rozumět technickým výkresům a manuálům.
* Ochota pracovat ve 3směnném provozu (ne-pá):Schopnost pracovat ve směnném režimu podle harmonogramu.

Výhodou:
* Platná vyhláška 50 § 6:Oprávnění k provádění prací na elektrických zařízeních
* Základy programování (C#, SQL):Znalosti programování v jazycích C# a SQL budou velkou výhodou.
* Programování PLC – základní znalosti: Znalosti v oblasti programování PLC jsou vítány. Pokud zkušenosti nemáte, jsme připraveni zajistit potřebné školení.
* Základy pneumatiky: Základní znalosti v oblasti pneumatiky.

Náplň práce

Pro našeho prestižního klienta z oblasti automotive hledáme kandidáty na pozici elektromechanik údržby.
* Servis a údržba strojů a elektrozařízení(včetně hydraulických a pneumatických systémů): Postaráte se o pravidelnou údržbu a opravy strojů, které využívají hydrauliku a pneumatiku.
* Rychlé řešení technických problémů k zajištění plynulého chodu výroby:Budete mít na starost rychlé odstranění závad, aby výroba mohla bez přerušení pokračovat.
* Pravidelné kontroly a servis elektronických zařízení:Zajištění bezproblémového chodu elektronických systémů prostřednictvím pravidelných kontrol a údržby.
* Kombinace práce u počítače a pohybu po výrobním areálu a výrobních halách:Vaše práce bude zahrnovat jak práci na počítači, tak i aktivní pohyb po celém výrobním areálu, kde budete provádět kontroly a údržbu přímo na místě.

Nabízíme

* Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
* Perspektiva kariérního růstu
* Dovolená nad rámec zákoníku práce
* Karta na volnočasové aktivity Pluxee Flexi Pass Card s finančními prostředky podle seniority pracovního poměru u zaměstnavatele
* Penzijní připojištění
* Stravenky formou Pluxee Gastro Card

Kontaktní osoba:
Kristýna Spanilá
Tel: +420 601 089 317