Balenie Ázijských jedál -Nijmegen, Holandsko

Aktualizováno:

9. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Nijmegen

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

13,87 - 18,00 EUR za hodinu

S ubytováním:

Ano

Značka:

azijske potravin

Firma:

Europersonnel, s.r.o.

Požadavky

- znalosť anglického jazyka na úrovni A2 - B1 alebo komunikatívna znalosť poľského jazyka
- čistý výpis z registra trestov

Náplň práce

Voľné pracovné miesta pre pracovníkov ktorí budú pracovať vo fabrike kde sa balia Ázijské jedlá.

Náplň práce:
- kontrola potravín na pásovej linke, váženie a balenie jedla
- ukladanie jedál do krabíc, príprava na expedíciu
- na pracovisku je cca 8 - 9 stupňov
- pracuje sa na 2 alebo 3 zmeny
- pracujete na Holandskú pracovnú zmluvu

Nabízíme

13,87 Eur brutto/hod (pracovníci 18 rokov a viac) + 8,33 % holiday money + príplatky za zmeny

Príplatky za zmeny:
06:00 – 18:00 mzda 13,87 Eur brutto/hod
18:00 – 00:00 príplatok 35%
00:00 – 06:00 príplatok 45%

- mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet zamestnanca
- prvý týždeň dostanete zálohu (ak o zálohu požiadate) vo výške 50 Eur, druhý týždeň dostanete zálohu vo výške 100 Eur a na tretí týždeň dostanete výplatu
- pracuje sa 8 hodín denne na 2 alebo 3 zmeny

Poznámka

V prípade záujmu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku na email: info@europersonnel.sk alebo nás kontaktujte na tel. čísle + 421 910 333 199.

Kontaktní osoba:
Katarina Luokkanen