Vedoucí restaurace Luhačovice

Aktualizováno:

9. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Luhačovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Jen ranní směnna

Firma:

Lázně Luhačovice, a.s.

Požadavky

vzdělání ÚSO v gastro oboru výhodou, ale není podmínkou (důležitá je praxe)
praxe na obdobné pozici podmínkou
zkušenost s vedením menšího týmu zaměstnanců
výhodou je schopnost předávat zkušenosti a školit praktické dovednosti
smysl pro organizaci, kreativitu a samostatnost
komunikativnost, profesionální přístup, příjemné a vstřícné vystupování při jednání s hosty
schopnost spolupráce, je pravou rukou F&B Manažera

Náplň práce

organizace a řízení prací obsluhujícího personálu restaurace
provádění vstupního proškolení a zacvičení
organizace směn
obsluha hostů
kontrola práce a hodnocení praxe učňů
plnění povinností vyplývajících z HACCP
spolupracuje s nutriční terapeutkou a šéfkuchařem při přípravě a zajištění individuálních diet

Nabízíme

náborový příspěvek až 10 000 Kč
pracovní týden pondělí až pátek (ranní směny a občas i odpolední, ale nejdéle do 20:00)
zázemí a stabilitu silné společnosti
pracovní dobu v průměru 37,5 hod./týden
týden dovolené navíc (25 dnů)
mzdu včetně všech zákonných příplatků dle Zákoníku práce (některé příplatky vyšší než udává ZP)
celodenní stravování (snídaně 8 Kč, oběd 38 Kč, večeře 22 Kč)
příležitost aktivně se podílet na kongresových a společenských akcích s VIP klientelou
aktivní podporu dalšího vzdělávání
Edenred Card - "volnočasová peněženka"
firemní benefity (zvýhodněné výměnné rekreace, příspěvek na penzijní připojištění, slevy u obchodních partnerů atd.)

Kontaktní osoba:
Mgr. Michaela Kadlecová
Tel: +420 731 402 385