Servisní technik elektro, Náborový příspěvek 50.000,-Kč Praha

Aktualizováno:

15. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

Servisní technik

Firma:

Technologie hlavního města Prahy, a.s.

Požadavky

- máte vzdělání v oboru elektro
- řidičský průkaz sk.B (sk.C výhodou a nabídne Vám v THMP více možností)
- je na vás spoleh a práce vám jde od ruky

Náplň práce

Jako servisní technik THMP budete mít na starost preventivní údržbu a opravu městských technologií (veřejného osvětlení, kamerového systému, semaforů nebo fotovoltaických elektráren).

Je na vás, o kterou technologii s námi budete pečovat.

Rádi vás přivítáme, i když jste právě vyšli ze školy, nebo jste zkušení matadoři.

Nabízíme

- práci, která je vidět po celém hlavním městě
- možnost uplatnit vlastní zkušenosti a nastavit osvědčené postupy
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- kvartální bonusy až 20 %, příplatky za přesčasy a pohotovost
- 5 týdnů dovolené, 3 sick days, stravenkový paušál, příspěvek na sport a kulturu, penzijní pojištění
- možnost zvyšování kvalifikace
- pracoviště v Praze 8 – Palmovka/ Invalidovna nebo v Praze 4 - Michle

Kontaktní osoba:
Štěpán Jurčík
Mobil: 777405430