Číšník/servírka na hotel Alexandria Luhačovice

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Luhačovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

S ubytováním:

Ano

Firma:

Lázně Luhačovice, a.s.

Požadavky

Máte zkušenosti v tomto oboru a chcete se dále zdokonalovat (nutná je praxe v obsluze)
Umíte otevřít pusu a nabídnout pomoc, usmát se a pozdravit
Umíte komunikovat s kolegy i hosty
Nezáleží nám na věku ani na pohlaví, ale je potřeba být v dobré kondici, přece jen toho dost naběháte

Náplň práce

Především je to komunikace s ubytovanými klienty, doplňování snídaňových, obědových a večeřových rautů nebo servírování stravy
Před, po a mezi jednotlivými jídly se restaurace připravují k provozu
V průběhu rautů se debarasuje – sklízí ze stolu

Nabízíme

Týdenní pracovní fond je 37,5 h, pokud budete mít přesčasy, všechny proplácíme
Máme prémie, příplatky, osobní odměny a také pololetní a roční odměny
Celá mzda je oficiální a na výplatní pásce, myslíme i na Vaši budoucnost
Zkušenosti v oboru jsou nutné
Dáme Vám i náborový příspěvek až 10 tisíc, podle praxe a zkušeností
Pokud jste z daleka, můžeme se bavit i o možnosti ubytování
Máme velké množství benefitů (víc dovolené, dotované stravování, cafeterii, výměnné pobyty aj.)
Vážíme si slušných a pracovitých lidí
zázemí a stabilitu silné společnosti
týden dovolené navíc (25 dnů)
mzdu včetně všech zákonných příplatků dle Zákoníku práce (některé příplatky vyšší než udává ZP)
celodenní stravování (snídaně 8 Kč, oběd 38 Kč, večeře 22 Kč)
pracovní oděv
příležitost aktivně se podílet na banketech, recepcích nebo podobných kulinářských akcích špičkové úrovně
účast na gastro seminářích pod vedením odborníků

Kontaktní osoba:
Mgr. Michaela Kadlecová
Tel: +420 731 402 385