Skladník s VZV - AJ bez znalosti nemčiny (sklad so záhradnou technikou) - vhodné pre mužov Laichingen

Aktualizováno:

8. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Laichingen

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

14 - 17 EUR za hodinu

Značka:

1033

Zařazeno na pozici:

Skladník Německo

Firma:

Areon Services GmbH

Požadavky

- Zodpovednosť a manuálna zručnosť
- Prax na nízkozdvižnom vozíku alebo VZV min. 3 mesiace
- Potrebný nemecký preukaz na VZV - zabezpečíme za zvíhodnenú sumu
- Nemecký jazyk - výhodou (nie podmienkou)
- Čistý register trestov

Náplň práce

Pracujte pre najväčšieho svetového výrobcu lesnej a záhradnej techniky. V hlavnej sezóne pracuje s nami v tejto spoločnosti cez 150 pracovníkov zo Slovenska a Čiech.
- Na-/vyskladňovanie záhradnej techniky
- Balenie od paliet až po malé diely
- Kompletizácia objednávok
- Všeobecné pomocné skladové práce
- Preprava tovaru vysokozdvižným alebo nízkozdvižným vozíkom (podľa oddelenia)
- Nakladanie a vykladanie nákladných automobilov a kontajnerov (aj ručne)

Mesto : Laichingen (región Bádensko-Württembersko)

Navyšovanie mzdy:
- Nástup = 14,50 € / hod. brutto + príplatky
- Po 9. mesiacoch = 17,24 € / hod. brutto + príplatky

Príplatky:
- + 25% Nadčasy
- + 25% Nočné
- + 50% Nedele
- + 100% Sviatky

Nabízíme

- Zabezpečené ubytovanie
- PRÍSPEVOK NA UBYTOVANIE = 300 € / za odpracovaný celý mesiac. Vy si doplácate len cca 200 € / mesiac (až z 1. výplaty).
- NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
- Slovenský KOORDINÁTOR / kontaktná osoba priamo na mieste
- DODATOČNÉ FINANČNÉ PROSTRIEDKY - Vrátenie dane z Nemecka, či poberanie nemeckých prídavkov na deti (Spojíme Vás s našou partnerskou spoločnosťou, ktorá Vám pomôže získať maximálnu možnú sumu)
- SK / CZ kolektív v práci
- Možnosť týždenných záloh

Kontaktní osoba:
Náborová kancelária
Tel: +421 950 105 109