Plánovač výroby se zaměřením na elektrotechniku Veselí nad Moravou

Aktualizováno:

15. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Veselí nad Moravou

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Plánovač výroby Hodonín

Firma:

EUROTEC, k.s.

Požadavky

SŠ/VŠ elektrotechnického směru
Zkušenosti s řízením výrobních procesů, zásobování a logistikou v oblasti elektrotechniky, popřípadě nás umíte přesvědčit, že tyto zkušenosti umíte rychle získat v nové pozici; umíte pracovat s MS Office – Excel a Word
Komunikativní znalost AJ nebo NJ
Výborné komunikační dovednosti, důslednost, spolehlivost

Náplň práce

Řízení a koordinace nových a stávajících projektů výroby speciálních zakázek v oblasti osazování desek plošných spojů, pájení, či produktů IoT
Komunikace s našimi zákazníky v oblasti řízení dodávek a výroby produktů
Analýza potřeb zákazníka a následné přípravy plánů výroby a zásobování
Plánování a řízení výrobních procesů, zásobování a logistiky
Zajišťování správného plánování a koordinace výroby (montáže) a dodávky jednotlivých zakázek od naskladnění materiálu, výrobu až po expedici produktu k zákazníkovi
Podílení se na optimalizaci plánování výroby, logistiky a snižování nákladů
Spolupráce s interními odděleními (nákup, výroba a kvalita s externími dodavateli a logistickými partnery)

Nabízíme

Moderní provozy vybavené špičkovou technologií a softwarovým řešením
Odpovídající finanční ohodnocení
Možnost odborných školení a rozvoje profesních dovedností
Zázemí silné stabilní prosperující společnosti s dlouholetou tradicí
Odbornou a zajímavou práci, možnost seberealizace
Atraktivní benefity: 5 dnů volna navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování, jazykové kurzy
Vánoční odměny

Kontaktní osoba:
Hana Chochlíková
Mobil: +420 735 174 782
Tel: +420 572 420 713