Obchodně - technický zástupce pro prodej CNC strojů Nové Město nad Metují

Aktualizováno:

15. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Nové Město nad Metují

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 - 100000 Kč za měsíc

Homeoffice:

Ano

Značka:

Spěchá!

Zařazeno na pozici:

Administrativní podpora Náchod

Firma:

FORCE TRADE s.r.o.

Požadavky

- Nadšení pro obchod a techniku: Vášeň a zájem o CNC stroje, nástroje nebo procesy obrábění.
- Vynikající komunikační schopnosti: Příjemné vystupování, schopnost navazovat a udržovat vztahy se zákazníky.
- Technické myšlení a příjemné vystupování: Hledáme týmového hráče, který dokáže být i samostatný, komunikativní, má chuť se rozvíjet a učit se novým věcem.
- Řidičský průkaz sk. B: Ochota cestovat po celé ČR.

Náplň práce

- Aktivní obchodní role: Budete reprezentovat naši společnost, pečovat o stávající zákazníky a budovat dlouhodobé vztahy, na kterých nám záleží.
- Hledání nových příležitostí: Vyhledávání nových zákazníků a rozšiřování našeho portfolia bude vaší hlavní misí.
- Tvorba nabídek: Budete připravovat obchodně-technické nabídky, které zákazníky přesvědčí o našich kvalitách.
- Administrativní podpora: Budete spolupracovat na hladkém průběhu obchodu až po jejich uzavření.

Nabízíme

- Nadstandardní odměna: Nadprůměrné platové ohodnocení, které reflektuje vaše schopnosti a zkušenosti.
- Atraktivní benefity: Osobní automobil, telefon a notebook i pro soukromé účely.
- Zajímavou a tvůrčí práci: U nás budete mít příležitost být součástí dynamické společnosti, která zefektivňuje výrobu ve strojírenském oboru.
- Rozvoj a vzdělávání: Podpoříme vás v profesním rozvoji, nabízíme obchodní a produktová školení.
- Flexibilita: Možnost práce na home office.
- Podpora a přátelský kolektiv: Tým, který vás podpoří a bude s vámi sdílet úspěchy.
- Zasloužený odpočinek: 5 týdnů dovolené pro načerpání energie.

Poznámka

Staňte se součástí týmu, který Vám umožní se rozvíjet a posouvat svoje hranice! Pokud vás tato příležitost zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Životopis zasílejte na email: jindrichzima@pracelehce.cz nebo nás kontaktujte na tel.: 736 442 434

Kontaktní osoba:
Jindřich Zima
Tel: +420736442434