Inženýr automatizace | PLC programátor Nové Město na Moravě

Aktualizováno:

6. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Nové Město na Moravě

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

429

Zařazeno na pozici:

Programátor Žďár nad Sázavou

Firma:

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Požadavky

- Min. SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro nebo automatizace
- Platná odborná způsobilost 194/2022 Sb.
- Zkušenosti s programováním PLC
- Znalost elektrických pohonů
- Praxe v oboru
- Výhodou:
Znalost EPLAN software
Průmyslových kamerových systémů
Cizího jazyka (němčina nebo angličtina)

Náplň práce

Hledáme talentovaného INŽENÝRA AUTOMATIZACE A PLC PROGRAMÁTORA, který se stane součástí našeho týmu a bude se podílet na vývoji a implementaci špičkových automatizačních systémů! Máte technické vzdělání, zkušenosti s programováním PLC a chcete pracovat na zajímavých projektech? Přidejte se k nám!

Co bude Vaší náplní práce?

- Navrhování a tvorba koncepce automatizačních systémů
- Programování a nastavování průmyslových řídicích systémů
- Tvorba elektro dokumentace pro jednoúčelové stroje
- Oživování a uvádění zařízení do provozu, včetně následného servisu
- Úzká spolupráce s výrobním týmem při vývoji a výrobě zařízení
- Zajištění a aktualizace potřebné technické dokumentace

Nabízíme

- Motivující mzda dle předchozích zkušeností
- 13. plat
- 25 dní dovolené
- Závodní stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Jazykové vzdělávání

Kontaktní osoba:
Veronika Dobrovolná
Tel: 420734845600