Elektrikář - servisní technik měření a regulace

Aktualizováno:

23. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

okres Česká Lípa

Nabízený plat:

40000 - 60000 Kč

Značka:

29901060727

Firma:

AE Energie s.r.o.

Požadavky

Práce s PC, Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Náplň práce

Jsme menší Liberecká firma s dlouhou tradicí, realizujeme topenářské instalace s využitím alternativních zdrojů energie - tepelná čerpadla, soláry, rekuperace, plynové kotelny, fotovoltaiky.
Hledáme elektrikáře se zájmem o tyto technologie. Vaším úkolem bude realizace elektrické části celé instalace. Po zaškolení také nastavení regulační logiky a servis stávajících instalací. Oblast působnosti: celý kraj Liberec. Požadujeme odbornou způsobilost dle §6 vyhl. 50/78Sb., PC gramotnost, spolehlivost, výkonnost a stabilitu, nabízíme práci v malém kolektivu, kde každý je důležitý, zázemí malé, ale dobře řízené firmy, služební vůz, zaškolení do topných technologií, flexibilní pracovní dobu, služební telefon, jednosměnný provoz, výdělek dle výkonu (úkolově), věrnostní odměna.
Hlásit se emailem nebo telefonicky v pracovní době 8-17 hod.