Konzultant/ka prodejny T-Mobile Ústí nad Orlicí

Aktualizováno:

15. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Ústí nad Orlicí

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

35000 - 50000 Kč za měsíc

Firma:

CRI ameba.eu, s.r.o.

Požadavky

• baví vás soutěžit a neustále se posouvat
• máte obchodního ducha a baví vás prodej
• ve vypjatých situacích umíte zachovat chladnou hlavu
• každý den se chcete učit něco nového

Náplň práce

• vaším úkolem bude, aby zákazníci svěřené prodejny dostávali tu nejlepší péči a vždy se cítili jako „doma“
• budete mít na starosti prodej hlasových a datových služeb u nových i stávajících zákazníků a jejich celkovou optimalizaci
• stanete se součástí týmu, který se rád usmívá a posouvá své hranice a vaším úkolem bude dobře zapadnout
• mimo to budete i motivovat a rozvíjet sebe sama spolu se svým vedoucím
• vaše slovo bude mít skutečnou váhu a všechny podněty pro zkvalitnění prostředí a podmínek budeme považovat za důležité

Nabízíme

• za váš platový výměr se rozhodně nebudete moci stydět. Průměrně si naši lidé na prodejně vydělají 35 000 Kč měsíčně s tím, že ti nejlepší dosáhnou na 50 000 Kč, ale není se čeho bát žádný strop u nás neplatí.
• budete pracovat v příjemném pracovním prostředí v přátelské společnosti
• čeká na vás spousta soutěží
• máme rádi, když se u nás naši zaměstnanci cítí dobře, proto máme spoustu benefitů

Kontaktní osoba:
Michaela Hamplová
Mobil: 725708882