Skladník / Vodič VZV - retrak v logistickom centre Halle

Aktualizováno:

8. 9. 2024

Lokalita pracoviště:

Halle

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

15 EUR za hodinu

Značka:

1025

Zařazeno na pozici:

Skladník Německo

Firma:

Areon Services GmbH

Požadavky

- NUTNÁ PRAX – zamestnanec bude preskúšaný na mieste výkonu práce
- S dobrou praxou Vás vieme zamestnať aj bez znalosti cudzieho jazyka, nemčina alebo angličtina sú výhodou
- Zodpovednosť
- Čistý register trestov

Náplň práce

Práca v logistickom parku najväčšej svetovej prepravnej spoločnosti.
- Preprava tovaru na RETRAK-u v sklade s vysokými regálmi
- Naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru do výšky 8 m
- Nakladanie a vykladanie nákladných automobilov a kontajnerov
- Všeobecné skladové pomocné práce

Miesto výkonu práce : Halle - blízko Lipska (región Sasko-Anhaltsko)

2-zmenná prevádzka
- Ranná = 06:00 – 14:30
- Poobedná = 14:15 – 22:45
- Prestávka trvá 30 minút

Ide o sezónnu prácu – do konca decembra. Niektorí zamestnanci dostanú príležitosť pracovať pre spoločnosť dlhodobo. Ostatní môžu po Vianociach prejsť s nami plynule na ďalšie pracovné miesta v Nemecku.

V najvyšej sezónne (Október - November) sa bude pracovať aj na nočnej zmene.

V prípade záujmu možnosť pracovať nadčasy + pracovať s príplatkami cez víkendy a sviatky

Mzda:
15 € / hod. brutto + príplatky

Príplatky:
Nadčasy +25%
Nočné +25%
Nedeľa +50%
Sviatok +100%

Nabízíme

* Zabezpečené UBYTOVANIE
* PRÍSPEVOK na ubytovanie - Väčšia časť nákladov je hradená našou spoločnosťou. Zamestnanec si dopláca iba 250€ eur za mesiac (až z 1. výplaty)
* NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
* Slovenský KOORDINÁTOR / kontaktná osoba na projekte
* DODATOČNÉ FINANČNÉ PROSTRIEDKY - Vrátenie dane z Nemecka, či poberanie nemeckých prídavkou na deti (Spojíme Vás s našou partnerskou spoločnosťou, ktorá Vám pomôže získať maximálnu možnú sumu)
* Poskytujeme zálohy
* Výplata vždy načas
* Stabilná práca

Kontaktní osoba:
Náborová kancelária
Tel: +421 950 105 109