Elektro inženýr/ka v nanotechnologické společnosti Brno

Aktualizováno:

22. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

Spin HR s.r.o.

Požadavky

- Znalosti: Máš za sebou VŠ v oboru mechatroniky nebo elektrotechniky? Znáš se v elektronice jako ryba ve vodě?
- Dovednosti: Zvládáš návrhové nástroje jako Eagle nebo Altium? Umíš číst schémata a opravovat desky plošných spojů? Máš zkušenosti s Linuxem a programováním?
- Jazyk: Angličtina ti nečiní žádné problémy ani v práci s technickou dokumentací?
- Osobnost: Jsi kreativní, analytický a pečlivý? Rád řešíš problémy a máš rád výzvy?

Náplň práce

- Inovuj a tvoř: Budeš navrhovat a vyvíjet elektroniku pro náš špičkový mikroskop LiteScope. Tvoje nápady budou hrát klíčovou roli v budoucnosti našich produktů.
- Řeš problémy: Budeš pátrat po chybách v elektronice a hledat efektivní řešení.
- Implementuj: Tvoje nápady proměníš v realitu a uvidíš, jak se podílíš na vzniku špičkových vědeckých nástrojů.

Nabízíme

- Špičková technologie: Budeš pracovat na projektech, které mění svět vědy.
- Dynamický tým: Přidej se k nám a buď součástí našeho mladého a ambiciózního týmu.
- Skvělé benefity: Těšíme se na tebe s flexibilní pracovní dobou, 5 týdny dovolené, příspěvky na sport a stravu, a dalšími výhodami.

Poznámka

HP_NV_2817

Kontaktní osoba:
Hana Paulíková
Mobil: +420 777 751 102