Stavbyvedoucí / Technický dozor na stavbě - mzda od 30 000 Kč Ústí nad Labem

Aktualizováno:

22. 8. 2024

Lokalita pracoviště:

Ústí nad Labem

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek, Kontrakt

Vhodné pro:

Důchodce

Nabízený plat:

30000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Stavbyvedoucí Ústí nad Labem

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• min. ÚSO s maturitou
• zkušenosti na této či obdobné pozici
• organizační zdatnost a obratná komunikace
• schopnost řešit zadané úlohy samostatně i v týmu
• dobrý zdravotní stav
• odolnost vůči stresu
• schopnost orientace ve výkresové dokumentaci/projektové dokumentaci
• ŘP sk. B
• schopnost rychle se učit novým věcem
• znalost programu AutoCAD (výhodou)
• práce na PC, MS Office - World, Excel, Outlook
• samostatnost, zodpovědnost, loajálnost, komunikativnost, časovou nezávislost, vysoké pracovní nasazení
• bezúhonnost, čistý trestní rejstřík

Náplň práce

MORKUS Morava s.r.o.

Jednou s hlavní činností firmy jsou generální dodávky staveb, ať už se jedná o stavby občanské, průmyslové či zemědělské. Realizujeme stavební práce pro soukromé investory, státní organizace či soukromé osoby. Na jednotlivých projektech se podílí řada zkušených odborníků s dlouholetou praxí v oboru a zkušenostmi z mnoha realizovaných zakázek.

Více informací o společnosti naleznete na www.morkus-morava.cz.

Náplň práce:
• zajištění plynulého chodu stavby, evidence ve stavebním deníku

Nabízíme

• práce na zkrácený úvazek nebo ŽL - doba určitá
• zázemí tuzemské společnosti
• možnost podílet se na unikátních projektech, především pro tuzemské zákazníky
• odpovídající počet dovolené
• přátelský kolektiv
• notebook, služební telefon
• firemní automobil i pro soukromé účely
• možnost dalšího individuálního ohodnocení na základě dosažených pracovních výsledků

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: veronika.oralova@morkus-morava.cz.

Pro bližší informace volejte na tel.: 774 405 816 - Veronika Oralová.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391